SON DAKİKA
EYYÜBİYE BELEDİYESİ HASTANE SERVİSİNİ YENİLEDİ

EYYÜBİYE BELEDİYESİ HASTANE SERVİSİNİ YENİLEDİ

15 Aralık 2017 - Cuma 09:35
Eyyübiye Belediyesi tarafından yenilenen servisi ziyaret etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin eskiyen servislerinin yenilenmesi için başlatılan ‘Bir oda, bin dua’ kampanyası kapsamında Eyyübiye Belediyesi tarafından yenilenen servisi ziyaret etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,  vatandaşlara daha rahat ve konforlu sağlık hizmetleri sunulması için Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başlatılan ‘Bir oda, bin dua’ kampanyası kapsamında belediye tarafından yenilenen servisi ziyaret etti.  Plastik Cerrahi Göğüs Servisinde belediye tarafından yenilenen alanları Başhekim İbrahim Halil Keşküş ile birlikte ziyaret eden Başkan Ekinci, serviste yatan hasta ve yakınlarıyla da bir araya geldi.  Eyyübiye Belediyesi tarafından Plastik Cerrahi Göğüs Servisindeki 3 yataklı ve 2 yataklı odalardaki yenileme çalışmaları ile servis yeni görünümüne kavuştu.  Doktor odası, hemşire dinlenme odası, tedavi odaları, ilaç odaları ile serviste işlevselliğini yitirmiş alanlardaki yenileme çalışmalarından dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür eden hastane Başhekimi İbrahim Halil Keşküş,” Allah Başkanımız ve emeği geçenlerden razı olsun.” Dedi.

Eyyübiye Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanan ve hizmete sunulan Plastik Cerrahi Göğüs Servisindeki incelemelerinin ardından hasta ve yakınlarıyla da bir araya gelip geçmiş olsun dileğinde bulunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “ Bugün burada ‘ Bir Oda, bin dua’ kampanyası kapsamında bakım onarımı yapılan servisimizi ziyaret ettik. Öncelikle böyle bir hizmetin yapılmasına vesile olan herkese teşekkür ediyoruz. Kamu kurumları insanlara hizmet götüren ve sunan yerlerdir. Fiziki mekanların kalitesi kaliteli hizmeti de beraberinde getirir. Bu kapsamda da bizler de bu servisimizin bakım ve onarımını yaptık. Modern bir servis hüviyetine kavuşan servisimize gelen hastalarımız daha konforlu ve temiz bir ortamda şifa bulacaklardır. Buraya gelen tüm hastalara acil şifalar diliyorum.” Dedi.

Başkan Ekinci’ye teşekkür eden hastane Başhekimi İbrahim Halil Keşküş ise,”  ‘Bir oda, bin dua’ kampanyası kapsamında kapısını çaldığımız Başkanımız Mehmet Ekinci, teklifimizi hemen kabul etti ve destek çıkarız dedi. İnsan onuruna yakışır fiziki mekanlar için relave çalışmalarına başladık. Bu çalışmalarda Belediye Başkanımız tarafından hiçbir eksik bırakılmadı. Yaptığı çalışmalardan dolayı Başkanımız Mehmet Ekinci’ye teşekkür ederim.” Dedi.

 

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.