SON DAKİKA
EKİNCİ, HALK İÇİN VARIZ

EKİNCİ, HALK İÇİN VARIZ

29 Mart 2011 - Salı 10:56
MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET EKİNCİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

AK Parti Şanlıurfa  Miletvekili aday adayı Mehmet Ekinci,12 Haziran 2011'de yapılacak 24. dönem milletvekili seçimlerinde, seçilmesi halinde örnek bir milletvekili olacağını ve halkın sorunlarının çözümünde son gayretle çalışacağını söyledi.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Başkanlığından istifa ederek Milletvekili aday adayı olan  Mehmet Ekinci, seçim çalışmalarını aalıksız sürdürüyor.  Şanlıurfa'da bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, özellikle Viranşehir, Ceylanpınar İlçelerinin sorunlarını rapor halinde yetkililere sunan  Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Halkının  yeni  dönemde  Miletvekili profilinin mutlaka değişmesini istiyor'dedi.

Şanlıurfa  insanının siyasilerden beklentilerini gözlemlediğini belirten Ekinci, "Urfa  insanı örnek ve çalışkan bir milletvekili arzuluyor. 12 Haziran'da yapılacak seçimlerde, halkımızın hür iradesiyle seçildiğim takdirde örnek bir milletvekili olacağım ve Urfa  insanının sorunlarıyla yakından ilgilenen, sorunların çözümünde büyük gayret gösteren bir parlamenter olacağım" dedi.
.
Ekinci,açıklamasını şöyle sürdürdü: "Yıllardır ülkeme veUrfa'ya hizmet etmek için siyasi çalışmalar yapıyorum. Urfanın  tüm bölgesinde yaşanılan sorunları iyi biliyorum. Partili arkadaşlarım ve Urfalıların desteğiyle kesin aday listesinde yer alırda seçilirsem tek amacım hemşerilerime layık bir milletvekili olmaktır. Urfanın  sosyal, ekonomik ve kültürel tüm sorunlarına çözüm arayacağım. TBMM'de ülkemi ve Urfa'yı en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın"

Öte yandan  Şanlıurfa'da  Milletvekili aday adayı olan 340 ismin büyük bir bölümü Ankara'da  seçim çalışmalarını sürdürürken,  aday adayları arasından her Aşiretten  en az 3-5 isim yer alırken, Viranşehir İlçesinin en büyük aşiretlerinden birisi olan Seydalı aşiretinden sadece Mehmet Ekinci'nin aday adayı olması dikkatlerden kaçmadı.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
tlDiHu1tZQX
20.07.2016 06:48
Ha.10niot.dicn2o12 – 22:48Nadie dice que las pistolas sean la solución, listo, eso es obvio, precisamente por eso advertimos del riesgo que se corre.Me gusta o disgusta: 0  2
murat
29.03.2011 17:29
doğru yazmışsın birbirini begenmeyen aile feertleri partiden ve şanlıurfalı dan ne bekliyor kasım ğülpınar mehmet ekinci (v.şehir) gibi aşiretlerinde tek aday olmaları bu seçimi ne kadar önüsedikleri ve sevenlerine güven vermeleri bizi mutlu etmiştir.
ömer salim
29.03.2011 17:24
sayın yazar yazınızı okurken ne kadar doğru bir tespite bulunduğunu gördüm 340 aday adayı arasında mehmet ekinciyi görmeniz şanllıurfa ve viranşehir için nedenli önemli olduğunu göstermişsin.yuce rabim akpartiye ve şanlıurfaya hayırlı etsin.