SON DAKİKA
EĞİLMEZ İL BAŞKANI

EĞİLMEZ İL BAŞKANI

08 Şubat 2011 - Salı 20:32
Ak Parti İl Başkanlığına Yusuf Eğilmez atandı.

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına Yusuf Eğilmez atandı. Milletvekili aday adaylığı için  partisinden istifa eden Ahmet Düşünür'den boşalan İl başkanlığına kimin atanacağı sorusuna bu akşam cevap geldi . İl Başkan vekili Yusuf Eğilmez İl Başkanı olarak atandı.

Yaklaşık bir aydır devam eden İl başkanı  sorunu çözüldü. Ak Parti Genel merkezinde toplantı düzenleyen  Başbakan  Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa İl Başkanını belirledi. Parti yöneticileri tarafından Ankara'ya davet edilen Yusuf Eğilmez, bu akşam mazbatasını almak için yola çıktı.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
KAZANAN
09.02.2011 16:03
45 İl Yönetim Kurulu üyesinin imzasıyla il başkanlığna önerilen bir halk çocuğu olan Avukat Yusuf EĞİLMEZ'in AK PARTİ Genel Merkezince yapılan yoklama ve değerlendirmeler sonucunda atanması ile Urfa kazanmıştır. Urfa'da % 95 EVET oyu çıkan referandumunda seçim işleri başkanı Yusuf Eğilmezdir. Her seçimde seçim kurullarında nöbet tutan hukukçu partililerden biridir.Millete dayanarak Çalışan KAZANIR. Milletvekillerine dayananlar, kimin kim neyin ne olduğunu bilmeyenler de hep kaybeden olur.
Bilal ERGÜN
08.02.2011 23:57
sanyın başkanım yeni görevinizde başarılar dillerim cenabu ALLAH utandırmasın ALLAH muafak etsin inşallah şanlıurfalı hemşerilerimizde sevinsinlerki ter temiz bir başkanları var artık saygılar ADIYAMAN,DAN Bilal ERGÜN
kaybeden
08.02.2011 22:37
bu partide başbakanı geçin geri kalan unsurları özelliklede teşilat yönetimi çok kötü, urfanın sevilen sayılan siyasete hakim insanlarını bi kenara atıp belli bir cemaatin mensuplarını siyaseti bilmedikleri, halktan kopuk oldukları halde il başkanı yapmak hangi mantığa sığar anlamış degilim. demekki ak parti halen urfa halkını anlamamış yazık oldu ama yapacak bişey yok urfamızın kaderi bu.