SON DAKİKA
ECE VAHAPOĞLU’NUN GÜNDEMİ GÖBEKLİTEPE (ÖZEL)

ECE VAHAPOĞLU’NUN GÜNDEMİ GÖBEKLİTEPE (ÖZEL)

09 Şubat 2013 - Cumartesi 13:42
Göbeklitepe Tanıtım Projeji kapsamında Ece Vahapoğlu Şanlıurfa'ya geliyor..

Ece Vahapoğlu, Cuma günü Ankara'da T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ile Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ekibiyle görüşmeler de yaptı.
CİNE5 televizyonunda yaptığı programlar ve devlet protokollü organizasyon sunuculuklarıyla adını sıkça duyuran, kitaplarıyla da geniş bir kitleye hitap eden gazeteci yazar Ece Vahapoğlu Şanlıurfa'ya geliyor.
Pazar akşamı Güneydoğu TV'nin 19.30 Ana Haber bültenine konuk olacak Ece Vahapoğlu Göbeklitepe ile ilgili yaptığı çalışmaları ayrıntılarıyla anlatacak.
Ece Vahapoğlu, Cuma günü Ankara'ya giderek uzun süredir irtibatta olduğu ve birlikte çalıştığı Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ile Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ekipleriyle toplantılar yaptı.
Konuk olduğu TV programlarında ve sosyal medyada Urfa'yı ve Göbeklitepe'yi tanıtıcı bir şekilde konu eden Ece Vahapoğlu, Güneydoğu TV Haber Merkezini de arayarak Şanlıurfa ziyaretiyle ilgili bilgi verdi. Vahapoğlu, televizyonda Urfa programı hakkında bilgi verecek ve son gelişmeleri ilk ağızdan anlatacak.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.