SON DAKİKA
DAHA İYİ HİZMET İÇİN EĞİTİM

DAHA İYİ HİZMET İÇİN EĞİTİM

13 Ocak 2015 - Salı 12:39
OSM Ortadoğu Hastanesi personeli, Kişisel Gelişim ve İletişim eğitimi alıyor.

OSM Ortadoğu Hastanesi personeli, halka daha iyi hizmet verebilmek için Kişisel Gelişim ve İletişim eğitimine başladı. Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanları Bahattin YAVUZ ve Muhammed YILDIRIM’ın verdiği eğitime tüm hastane personeli katılıyor.

Kişisel Gelişim ve İletişim Eğitimi Nedir?

Kişisel Gelişim Eğitimleri,  kişilerin,  bilgi çağı ve kişisel gelişim çağı gereklerine uygun olarak çeşitli alanlarda kişisel gelişimlerini desteklemek, onları modern yaşamın yenilikleri ve araçları ile donatmak için tasarlanmıştır.

Personel eğitimi ise, çalışanın işini daha iyi yapması, geliştirme ise personelin gelecekte çalışacağı görevlere hazırlanmasını amaçlar. Eğitimler teknik ve davranışsal yönde, çalışanların gelişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere gerçekleştirilir. Sadece var olan pozisyondaki performansın geliştirilmesi değil, aynı zamanda kişinin kariyer yolunda atanması muhtemel pozisyonlara hazırlanması hedeflenir.

Kişilik Tipolojileri, beden dili, yüz okuma ve klasik etkili iletişim yöntemlerinin sistemleştirilmesi sonucu oluşturulan bu eğitim, insan hayatını oluşturan kişisel gelişim sürecini daha etkili, daha verimli, daha sağlıklı kullanarak, iç dengeyi, istenen sonuçlara daha yakın olmayı, başarıyı ve mutluluğu, kazanmanın hazını tatmayı, daha iyi anlamayı ve daha iyi anlaşılmayı hedeflemektedir.

  

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
fAd8SyQp
24.04.2016 22:30
195Oi Consuelo, muitíssimo obrigada, vc é realmente D+ ! Já dei uma olhada nos sites e tem muitas opções interessantes. Claro, tb dei uma fuçada no blog , especial ! E como vc é rápida !!! bjs, tks again, HelhP´ƒ.S.AcÃo que vou deixar a dupla aqui no Brasil e eu é que vou pra Florença me hospedar em um dos lugares legais que vc recomendou !!!!!!