SON DAKİKA
ÇOCUK SAHİBİ OLAMAYAN AİLELER NE YAPMALI

ÇOCUK SAHİBİ OLAMAYAN AİLELER NE YAPMALI

17 Şubat 2014 - Pazartesi 13:47
Kısırlık sorununa bağlı olarak çocuk sahibi olamayan aileler doktor doktor dolaşıp evlat sahibi olabilmenin yollarını arıyor. (video)

Kısırlık sorununa bağlı olarak çocuk sahibi olamayan aileler doktor doktor dolaşıp evlat sahibi olabilmenin yollarını arıyor. Peki çocuk sahibi olamayan aileler nasıl bir yol izlemeli. Haberimizi izliyoruz

Aileleri hem maddi hem de manevi açıdan yıpratan bu süreç 10-15 yılı bulabiliyor. Yaş ilerledikçe çocuk sahibi olma ihtimalinin tıbbi olarak azaldığını dile getiren uzmanlar erkenden doğru merkezi bulabilmenin önemine işaret ediyor. OSM Ortadoğu Hastanesi Tüp Bebek ünitesi sorumlu hekimi Op. Dr. Ahmet Özdoğru iyi bir tüp bebek merkezinde bulunması gereken özellikler ve başarıyı etkileyen temel parametreleri anlattı.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
2vcKLnbbe
24.04.2016 18:11
Do youve got a spam problem on this site; I also am a blogger, and I was asking yourself your scenario; weve got created some good stgtaeries and were searching to trade solutions with other people, be positive to shoot me an e-mail if serious.