SON DAKİKA
CHP’nin Eski İl Başkanlarından Bucak’a Tam Destek

CHP’nin Eski İl Başkanlarından Bucak’a Tam Destek

18 Mayıs 2015 - Pazartesi 13:11
Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa eski İl, İlçe Başkanları ve delegelerinden CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Ali Murat Bucak’a tam destek geldi.

CHP eski Şanlıurfa İl yönetimi ve İlçe Başkanları CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ali Murat Bucak’ın İpekyolu üzerinde bulunan seçim bürosunu ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

CHP’NİN URFA ESKİ 11 İL BAŞKANI VE YÖNETİMİ SÖYLENTİLERE SON NOKTAYI KOYDU

 CHP eski İl Başkanlarından Yusuf Köse, Aziz Aydınlık, Ferat Karataş ve eski yönetim kurulunda bulunan Yusuf Kaya, Ahmet Aydın, Murat Yazar ve Mustafa Toplamacı’dan oluşan grup İpekyolu seçim bürosunu ziyaret ederek CHP ile alakalı dedikodu ve fitne faseta son noktayı koydular.

CHP eski İl ve İlçe başkanları adına açıklama yapan CHP eski İl Başkanı Aziz Aydınlık “Bizler CHP’nin sahipleriyiz, halk içinde bazı söylemler dolaşıyor. CHP’liler desteklemiyor diye öncelikle böyle bir şeyin olmadığını bilinmesini isteriz. Bizler Cumhuriyet Halk Partiliyiz, Ali Murat Bucak bizlerin bugün ki adaylarıdır.  Şuan burada 11 eski il ve İlçe Başkanımız bulunmakta, delegeler ve Ankara delegeleri, yöneticiler hepimiz birlikte partimizi sonuna kadar destekliyoruz. Hiç kimse ayrım yapmasın, Sayın Bucak birinci sıra adayımızdır onu ve diğer Milletvekili adaylarımızı destekliyoruz. Onlar bizlere misafir gelmişlerdir ve bizlerde onları baş göz üstüne kabul ediyoruz. Biz bu Parti’nin ve Cumhuriyetin sahipleriyiz, onun için hiç kimse CHP’nin eski yönetiminin desteklemediğini düşünmesin, bizler tüm adaylarımızın arkasındayız ve destekçileriyiz” dedi.

ALİ MURAT BUCAK.İNŞALLAH PARTİMİZİ  URFADA MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

CHP eski il Başkanı Aziz Aydınlık’ın açıklamasının ardından CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ali Murat Bucak ise yaptığı açıklamada “Seçim kampanyamız kapsamında İlçe gezilerimizi bitirdik. Şanlıurfa’da İpekyolu seçim büromuzda eski İl başkanımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte bizleri burada ziyaret ettiler. Çalışmalarımızda destek verdiler, bizde onların camiasına ve onlara laik  olmaya çalışacağız inşallah mahcup olmayız” dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.