SON DAKİKA
CHP'de 4 İstifa

CHP'de 4 İstifa

10 Ocak 2011 - Pazartesi 13:01
CHP'de İl Başkanı Köse ile birlikte istifa edenlerin isimleri belli oldu.Bozova İlçe Başkanı Çakmak,'Urfa'nın geleceği için aday adayı oldum'dedi.

2011  Genel seçimleri öncesi  Cumhuriyet Halk Partisinden istifa etmesi gereken Parti yöneticilerine Şanlıurfa'dan 4 isim eklendi.

CHP İl Başkanı Yusuf Köse ile birlikte Siverek İlçe Başkanı Zülfikar İzol, Bozova İlçe Başkanı Mahmut Çakmak ve Hilvan İlçe Başkanı A.Kerim Çakmak istifa dilekçelerini Parti Genel Merkezlerine ilettiler. CHP Şanlıurfa İl Başkanlığında hareketli saatler yaşandı. CHP İl Başkanı Yusuf Köse ile birlikte Bozova İlçe Başkanı Mahmut  Çakmak düzenlenen Basın toplantısının ardından İstifa dilekçelerini Genel merkezi fax ile bildirdiler. Bozova İlçe Başkanlığından istifa eden Mahmut Çakmak yaptığı açıklamada,' Şanlıurfa Milletvekili açısından çok şansız, bu nedenle Şanlıurfa halkının gerçek temsilcilere ihtiyacı var, bu nedenle  bugün Parti İlçe Başkanlığından istifa ederek  Milletvekili aday adayı oldum, İnşallah hayırlı olur, ben Şanlıurfa'yı temsil etmeye talipliyim 'dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
4McKKAmpFyr
24.04.2016 12:15
I see, I suoppse that would have to be the case.
hasan
12.01.2011 14:21
Yusuf bey Chp'ye sizin gibi mütevazi ve halkçı bir vekil yakışır.Allah yolunuzu açık etsin
senayı kasım
12.01.2011 01:24
yusuf bey,basta size ve arkadslarınızı tebrık ederim.kılıçdaroğlu basbakan,siz de bakan olun insallah.çiftçiyi kurtarın artık
ibrahim
10.01.2011 13:45
haberi insanlar okuyunca anlamalı,bu nasıl haber. Millet Vekili aday adayı olmak için istifa ettiler diye neden yazmıyorsunuz?Rahatsız mı oldunuz.