SON DAKİKA
CHP LİDERİ GECE YARISI NEDEN GELDİ.

CHP LİDERİ GECE YARISI NEDEN GELDİ.

17 Nisan 2011 - Pazar 23:24
KILIÇDAROĞLU GECE YARISI ŞANLIURFA'YA NEDEN GELDİ. İL BAŞKANI MELİK İLE ÖZEL OLARAK NE GÖRÜŞTÜ

CHP Lideri  Kemal Kılıçdaroğlu’nu İstanbula götürecek olan özel havayoluna ait uçağın arızalanması üzerine Kılıçdaroğlu ve ekibi Şanlıurfa’ya  mecburiyetten geri dönüş yaptılar.  Bugün  Şanlıurfa gezisini tamamlayan CHP lideri Kılıçdaroğluş karayolu ile Gaziantep’e gitti. Özel bir havayolu ile İstanbula gitmesi gereken Kılıçdaroğlu  Uçakta pilotlarının isteği üzerine yapılan kontrolde, motora bir kuş girdiği belirlendi. Teknik ekibin yürüttüğü çalışmaya rağmen arıza giderilemeyince sefer iptal edildi ve yolcular ve bagajları yeniden uçaktan indirildi.

Uçağa binmeye hazırlanan Kemal Kılıçdaroğlu, beklenmeyen bu gelişme üzerine bir grup parti yöneticisiyle birlikte yeniden VIP salonuna geçti. Şanlıurfa- Ankara  uçağında  yer bulabilen Kılıçdaroğlu ve beraberinde ki PM üyesi Partileri ile Şanlıurfa’ya geri döndüler..  CHP Şanlıurfa İl Başkanı Vedat Melik, Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Açanal , Milletvekili adayları Dr. Süleyman Gök ve Av. Ferhat Karataş ile partiler tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu’ Şanlıurfa bizi çok sevdi bir gün de iki kez geldim’dedi.  Şanlıurfa GAP Havaalanında Gazeteci Reşat Uzun’un sorularını cevaplandıran  Kılıçdaroğlu’ Bugün Şanlıurfa’da önemli bir gezi ve  etkinliğe katıldım, İstanbul’da planlanan toplantıya katılmak üzere  özel bir hava şirketine ait uçakla  İstanbula gidecektik, ancak arıza olduğunu öğrendim, tekrar Şanlıurfa’ya geldik, Urfa’yı seviyoruz, Urfa’da bizi sevdi’dedi. Kılıçdaroğlu,  Erzincan savcısı İlhan Cihaner’in Denizli’den Milletvekili adayı gösterilmesini nasıl yorumluyorsunuz sorusu üzerine’ sayın Cihaner iyi çalışacak ve halkın desteği ile Meclise gelecektir’dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve İl Başkanı Vedat Melik  VIP salonu yanında bulunan boş bir odada bir süre özel görüşmeleri ise dikkat çekti.

 www.urfasiyaseti.com

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
murad
19.04.2011 18:07
keşke sayın akalın, il başkanının önerisiyle 1. sırada olsaydı teşkilatta halkta daha çok desteklerdi.
sedat yahnizade
18.04.2011 14:37
melik olsa garanti chp 1 cikartirdi ama chp ismiyle alakasiz biri aday hemde birinci sira bu arada butun aileside bucaga oy verecek demedi demeyin
ceylan
18.04.2011 00:15
ya bu adam urfaya mecburi gelmiş çünkü kısasa gidecek yol ancak urfadan geçiyo bu gundi de geçerken hade bi bld başkanını ziyaret edim demiş bunu ancak ve ancak geçmişte köy olan gelecekte köy olması planlanan belki 1000 belkide1500 nufuslu güzel beldemiz olan kısasımıza gitmiş ya 1000 kişiye hitap etme bahtiyarlıgına ermiştir ancak gundi yle urfada ne kimse ilgilenmiş nede geleceginden kimsenin haberi olmuş vay gundi vayyyyyyyy