SON DAKİKA
CHERY BAYİSİ ŞANLIURFADA AÇILDI

CHERY BAYİSİ ŞANLIURFADA AÇILDI

03 Aralık 2011 - Cumartesi 20:35
Chery otomotiv firması Şanlıurfa da Sade Plaza yetkili bayi bugün düzenlenen törenle Şanlıurfalı vatandaşların hizmetine açıldı.

Sırrın Mahallesi Recep tayip Erdoğan bulvarı üzerinde düzenlenen açılışa Chery Firmasının Genel Merkez yetkilileri Ak Parti Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu Sade Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sade ve çok sayıda iş adamı katıldı.

 

Estetik, Konfor, güç ve prestiji bir arada sunan tiggo ile sürüş keyfini yaşamaya davet eden Chery otomotiv firması Şanlıurfa  Sade Plaza yetkilileri açışla özel kampyanyalarıda başlatacaklarını söylediler.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
jsA724w0I
20.07.2016 06:52
Heisann.Hos olympia toppen har de eksperimentert helt opp i 25g før trening, noe jeg ikke anbefaler på noen måte. Bare bland ut ca 5g i starten i vann og drikk dette, så kan du heller øke på litt etterhvert. Poenget med sueenpmpltering er ikke at kroppen ikke klarer dette selv (skriver dette til de over), men at man kan hjelpe kroppen litt med å gjøre miljøet mer basisk gjennom kosten. Det er en grunn til at veldig mange atleter prøver å spise så basisk som mulig.