SON DAKİKA
BÜYÜKFIRAT’TAN TEŞEKKÜR

BÜYÜKFIRAT’TAN TEŞEKKÜR

03 Ekim 2015 - Cumartesi 12:35
Urfa kent merkezinde Faruk Çelik için açılan ilk seçim bürosu olan Büyükfırat Faruk ÇELİK seçim bürosu dün akşam düzenlenen görkemli törenle açıldı.

Şanlıurfa kent merkezinde eski bakan Faruk Çelik’e açılan ilk seçim bürosu olan Büyükfırat Faruk ÇELİK seçim bürosu dün akşam düzenlenen görkemli törenle açıldı.

Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinde Kızılay İş Hanın bulunduğu alanda açılan seçim bürosunun açılışına yoğun katılım sağlandı.  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adaylarının ve vatandaşların katıldığı seçim bürosu açılışında birlik ve beraberlik görüntüleri ortaya çıktı. Büyük Fırat AK Parti Seçim Bürosunun açılışını Faruk Çelik ile birlikte diğer milletvekili adayları, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaptı. Açılış sırasında AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri tek tek sahneye çağırılarak bir taktim konuşması yaptı. Bu gün seçim bürosu açılışı ile ilgi bir teşekkür açıklaması yapan Mehmet Büyükfırat oldukça görkemli bir açılış oldu. AK Partimizin şanına yakışır bir açılış gerçekleştirdik. Hedefimiz 1 Kasım genel seçimlerinde AK Partinin açık ara farkla birinci olmasıdır. Bu düşünceyle bizler AK Neferler olarak durmadan yılmadan seçim gecesine kadar partimizin daha yüksek bir oy alması için çalışacağız. Dedi.  Seçim bürosunu açan Mehmet Büyükfırat ve Hüseyin Büyükfırat katılım gösteren herkese teşekkür ettiler.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.