SON DAKİKA
Bucak Umre’den döndü

Bucak Umre’den döndü

05 Nisan 2016 - Salı 21:33
Umru’den yeni gelen iş adamı Mehmet Fatih Bucak’ı Şanlıurfaspor taraftarları ziyaret etti.

  Umru’de iken Şanlıurfasor için sürekli dua eden Şanlıurfaspor hayranı ve koyu taraftarı iş adamı Mehmet Fatih Bucak’a Umre dönüşü ziyaretler başladı.Ankara’da bulunan Bucak’a Şanlıurfasor Taraftarlar Derneği ve 63Fanatikler ziyaret edip hoş geldin dediler.
 Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Abdullah Tuğbay,: " Şanlıurfaspor'a gönül vermi abimiz Fatih Bucak beyin Umreden geldiğini öğrendik ve hemen ziyaretine geldik. Fatih bey, yıllarca Şanlıufaspor için emek sarf etmiş ve destek vermiştir. Şuanda gerek Şanlıurfaspor'a gerek taraftarlara her zaman destek vermeye devam etmektedir.Kendisine şahsında tekrardan Allah kabul etsin diyor bizi kabul ettiği için teşekkür ediyorum" dedi.
63Fanatikler Dernek Başkanı Ali Çiçek ise: " Sayın Fatih Bucak, Şanlıurfayı en çok sevenlerden ve gönül veren abilerimizden biridir. Bize desteklerini hiçbir zaman esirgememiştir. Allah Umresin kabul etsin. Bizide kırmayıp ağırladığı çin teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Şanlıurfalı iş adaı Mehmet Fatih Bucak ise ziyaretlerinden ötürü taraftarlar derneklerine teşekkür ederek Şanlıurfaspor'un her zaman yanında olduğunu Umrede iken sürekli dua ettiğini ve her zaman Şanlıurfaspor'un yanında olacağını kayt etti.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.