SON DAKİKA
Bozova Kaymakamı İntihar etti

Bozova Kaymakamı İntihar etti

22 Eylül 2011 - Perşembe 10:42
Bozova Kaymakamı Caner Akgün dün gece geç saatlerinde intihar etti.

 

Şanlıurfa’nın Bozova İlçe kaymakamı Caner Akgün intihar etti.

Yaklaşık bir ay önce Bozova ilçe kaymakamlığına atanan Caner Akgün’ün bu sabah saat 06.00 sıralarında kendisine ait ruhsatlı tabancasıyla kafasına tek el ateş ederek intihar ettiği öğrenildi.

Silah sesini duyan kaymakamın koruma polisi kaymakamın tek başına yaşadığı eve çıktılar. Eve çıkan koruma polisi  genç kaymakamın kanlar içinde yerde yattığını gördüler. Yaşanan olayın intihar olayının ardından Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları,  Şanlıurfa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar Bozova ilçesine gittiler.

Olayla ilgili şuana kadar herhangi bir açıklama yapılmazken vali Celalettin Güvenç’in yaşanan intiharla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Caner AKGÜN KİMDİR?

 1980 yılında Ordu’da doğdu. Aslen Giresunlu’dur. İlk, orta ve lise öğrenimini Giresun’da tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2004 yılında Giresun Kaymakam adayı olarak mesleğe başladı. Sırası ile Antalya ili Gündoğmuş ilçesi ve Konya ili Taşkent ilçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. 2005- 2006 yıllarında İngiltere’nin Manchester Üniversitesi’nde 9 ay Lisan ve Kamu Yönetimi dersleri aldı. 16 Mart 2007 tarihinde Adana ili Aladağ Kaymakamlığı’na atandı. 2008 yılında Hemşin Kaymakamı olarak atandı. 30 Temmuz 2010 Tarihli ve 27658 Sayılı Resmî Gazetede yayınlanan Kararname ile Bozova Kaymakamı olarak atandı. Gelir Uzmanı Tuğba AKGÜN ile evli ve 2011 yılında dünyaya gelen bir kız çocuğu babasıdır.

Ayrıntılar gelecek

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.