SON DAKİKA
BÖLGENİN GÖZÜ ONUN MUCİZE PARMAKLARINDA

BÖLGENİN GÖZÜ ONUN MUCİZE PARMAKLARINDA

13 Ocak 2016 - Çarşamba 17:39
BÖLGENİN GÖZÜ ONUN MUCİZE PARMAKLARINDA

Gaziantep Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Kıvanç Güngör; bölgede uygulamış olduğu başarılı tedavi yöntemleri ile ülke çapında kendi isminden söz ettiriyor.

Yıllardır tedavi olmak üzere göz rahatsızlıkları olan hastalar Ankara,İzmir ve İstanbul gibi illerin yolunu aşındırmaktaydı. Prof. Dr. Kıvanç Güngör uyguladığı başarılı tedavi yöntemleri neticesinde Gaziantep İlinde de ki Üniversite Hastanesinde batı illerinden de hasta kabülüne başladı.

1991 yılında araştırma görevlisi olarak göreve başladığı Gaziantep Üniveristesi Tıp Fakültesinde bütün kariyer basamaklarını tırmanıp Profosör olan Kıvanç Güngör akademik anlamda kendi donanımını tamamlamasının ardından batı illerinde rahat bir şekilde görev yapmak yerine kendini bölgeye ve bölge insanına adadı.

Gaziantep Üniveristesi Tıp Fakültesinde Dekan olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Kıvanç Güngör aynı zamanda günlük olarak hasta muayene ve tedavi işlemlerini de yürütmekte. Gaziantep ve çevre illerinin yanı sıra bir çok bölgeden hasta kabul eden Güngör her bir hasta ile de yakinen ilgilenmekte.

Hastalarla kurmuş olduğu sıcak ve samimi diyalog neticesinde hastaların gönlüne taht kuran Prof. Dr. Kıvanç Güngör'ün hastaları ise yapmış olduğumuz röportajda övgü dolu sözlere yer verdiler.

Doğu Anadolu Bölgesinin yanı sıra Ege hatta Marmara Bölgesinden bile tedavi olmak üzere gelen hastalar "Üniversite bünyesinde donanımlı ve gerçekten işin ehli olan bir uzman tarafından tedavi edilmek bizleri mutlu etmekte. Kapsamlı bir tedavinin sadece özel hastanelerde ve uçuk fiyatlarla gerçekleştiğini bilirdik. Ama Gaziantep Üniversitesi Göz Bölümündeki değerli Kıvanç hocamız bunun tam aksini bizlere ispatladı. Bizler le yakından ilgilendi. Güçlü bir hafızası da var. Aylar öncesinden muayene ettiği bir çok hastanın da değil isimleri yaptığı tetkitler ve koyduğu teşhisler bile aklında. Tedavi olmak için uçak parası ödeyip diğer illere gitmiyoruz. Yanı başımızdaki devletimizin yani üniversite hastanemizdeki uzman hocamızın ellerinde tedavi oluyoruz. Umarız ki hocamızın bu yüksek performansı ve samimi iletişimi diğer üniversitelere ve diğer hocalarımıza da örnek olur " dediler.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
bk3X6Dzd7O
24.04.2016 18:26
Héhé merci ! Il faut encore que je bosse dessus cette nuit (duruuuu) et si ça donne à peu près ce que je veux je posterai une petite photo !