SON DAKİKA
BAYIK “ ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

BAYIK “ ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

01 Ağustos 2011 - Pazartesi 14:40
Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, belediyedeki yardımcı ve birim amirleriyle mahallelerde gezip eksiklikleri yerinde tespit etti.

Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, belediyedeki yardımcı ve birim amirleriyle mahallelerde gezip eksiklikleri yerinde tespit etti. Tespit edilen eksikliklerin biran önce giderilmesi için de beraberindeki teknik ekibe talimat verdi.

Çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık günün erken saatlerinde topladığı ekibiyle beraber yaptığı mahalle gezileri gün boyunca devam etti. Başkan yardımcıları ve teknik ekip ile birlikte birim amirlerinin de aralarında bulunduğu gezilere devam Bayık, dolaştığı sokaklarda gördüğü eksiklikleri not aldırıp eksikliklerin biran evvel giderilmesi için talimat verdi.

Özellikle çevre temizliğine dikkat çeken belediye başkanı Aslan Ali Bayık “ Amacımız temiz bir çevre yaratmak ve bunu vazgeçilmez bir alışkanlık haline getirmektir. Tertemiz bir yeşil bir çevre yaratma çabasındayız. Bununla birlikte çarpık kentleşmenin önüne geçmek için ilçe genelinde kontrollerimiz devam etmektedir” dedi.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Bayık “Gerek bizim tespit ettiğimiz ve gerekse de halkımızın bize ilettiği sorunları bir an önce çözüme kavuşturma amacını güdüyoruz. İşin başına geldiğimizden bu yana çalışma arkadaşlarımla her zaman çözüm odaklı olarak çalıştık ve bundan böyle aynı şekilde devam edeceğiz “ dedi.

Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık’ın Bağlar Mahallesi içerisinde yaptığı denetim amaçlı geziye, belediye başkan yardımcıları Hicri Çubuk, Cemil Yıldız, park ve bahçeler müdürü Mustafa Mesut Şengül, imar ve şehircilik müdürü Yaşar Çelik  belediye yapı işlerinden sorumlu inşaat mühendisi Ramazan İşik ve özel kalem müdür Hasan Kuzlu katıldı.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
ahmetyeti
03.08.2011 17:36
güzle gürülen kulakla duyulan başkan yuluna devam ediyor zaten bazi insanlara baksa hiç hizmet yapmaz üç park bitmış bahçelı evler mahlesınde 3500 metre kare park yapiliyor su şebekesı bıtmıştır inşala yıhale yapılıp inşala onuncu ayda şebeke deyişmeye başlıyacak bütün hilvan halkı bunu bilsın ayreten iki büyük kamyon bir büyük paletlı kepçe başkan almış bu yazıyı yaziyı yazan arkadaş gelıp gürsün 1926 da ilçe olan hilvanımız hiç büyle hizmet gürmrmıştır herkes işine baksın selamlar
mehmet
01.08.2011 20:02
seçimden bu yana büyük bir hizmet su yok yol yok iki küçük park var onuda şahıslar yapar