SON DAKİKA
Baydilli Eksiklikleri Yerinde Tespit Ediyor

Baydilli Eksiklikleri Yerinde Tespit Ediyor

15 Şubat 2016 - Pazartesi 12:32
Şanlıurfa'nın Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, sabahın erken saatlerinde ilçe genelinde yaptığı gezilerle eksikleri yerinde tespit ediyor.

Şanlıurfa'da 'Daha yaşanılabilir bir Karaköprü oluşturmak' sloganı ile yola çıkanKaraköprü İlçe Belediye Başkanı Metin Baydilli, her sabah mesaiye erken başlıyor. Sabahgezilerinde yanına belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerini alan Baydilli, her mahalleyi gezerek eksiklikleri yerinde tespit edip, eksikliklerin giderilmesi için talimat veriyor. Sabah gezileri kapsamında esnafları da ziyaret eden Başkan Baydilli, esnafların sıkıntı ve isteklerini dinliyor.

Her sabah mesaiye erken başladıklarını belirten Başkan Metin Baydilli, "Karaköprü olaraksabah gezilerimiz devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlerimizle birlikte her sabah bir mahallemize giderek yerinde tespit yapıyoruz. Mahallelerde gördüğümüz eksiklikleri birim müdürlerimize bildirerek anında çözüme kavuşturuyoruz. Bugünde Akpiyar ve Batıkent mahallelerinde incelemelerde bulunduk. Batıkent mahallemizde ki Çardaklı Kaya bulvarındaki çalışmaları yerinde gördük. Bu bulvarımız 35 metrelik bir genişliğe sahip. Bulvarımız açıldığı zaman Karaköprü'müzün sol tarafı da canlanmış olacak. Çalışmalar son surat devam ediyor" dedi. 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.