SON DAKİKA
“BATIYA DOĞRU AKAN NEHİR SERGİSİ”(VİDEO)

“BATIYA DOĞRU AKAN NEHİR SERGİSİ”(VİDEO)

22 Şubat 2012 - Çarşamba 20:39
“Batıya Doğru Akan Nehir Sergisi” Şanlıurfa Uğur Dershanesinin ev sahipliğinde bugün sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Bahçeşehir Üniversitesi Medeniyet Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen “Batıya Doğru Akan Nehir Sergisi” Şanlıurfa Uğur Dershanesinin ev sahipliğinde bugün sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Bahçeşehir Üniversitesi Medeniyet Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen “Batıya Doğru Akan Nehir Sergisi” Şanlıurfa Uğur Dershanesinin ev sahipliğinde bugün sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sergi Vali Yardımcısı Sn. Soner Zeybek, Belediye Başkanı Sn. Dr. A.Eşref FAKIBABA, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Adli Camia mensupları, İlk ve Ortaöğretim Okul Müdürleri ve yoğun bir öğrenci katılımı ile yapıldı.

 

Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan ŞİMŞEK, Rektör Danışmanı Sn. Turgay POLAT, Medam Başkanı Sn. Agah KARLIĞA ve Belediye Başkanı Sn. Dr. A. Eşref FAKIBABA birer konuşma yaptıktan sonra sergi açılışı tüm davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Sergiye ev sahipliği yapan Bahçeşehir – Uğur Eğitim Kurumlarına bağlı Uğur Dershaneleri Müdürü Sn. M. Emin KARAHAN “Batıya Doğru Akan Nehir Belgeseli Fotoğraf Sergisi’nin Şanlıurfa’dan başlatılması bizim için büyük bir onurdur. Şanlıurfa ili özellikle Göbekli Tepe’deki çalışmalar nedeniyle Dünya’nın çekim merkezi olmaya aday bir şehir niteliği kazanmıştır. Biz Uğur Dershaneleri olarak tarihi belgelerle güçlendirilmiş bir şehrin çocuklarını, geleceğe uğurlama çabasıyla bağlı bulunduğumuz Bahçeşehir – Uğur eğitim kurumlarının tüm imkânlarını kurulduğumuz günden bu yana olduğu gibi bu günden sonra da şehrimize taşımaya devam edeceğiz.”dedi.  Sergi 22 – 23 – 24 – 25 Şubat 2012 tarihleri arasında Şanlıurfa Belediyesi Nikah ve Konferans salonunda ziyaret edilebilecek.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.