SON DAKİKA
BAŞKAN ÖZYAVUZ, KAYNAK KİTABI DAĞITTI

BAŞKAN ÖZYAVUZ, KAYNAK KİTABI DAĞITTI

27 Ocak 2016 - Çarşamba 13:21
Başkan Mehmet Özyavuz, YGS sınavına hazırlanan öğrencilere kaynak kitap hediye etti Sınavında Derece yapacak öğrencilerede sürprizi olduğunu açıkladı.

Çeşitli okullarda düzenlenen kitap dağıtım programına Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, Ak Parti Harran ilçe başkanı Mahmut Özyavuz, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Harran Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Özyavuz Harran genelinde Lise son sınıfa giden öğrencilere kitap dağıtımına başlayan Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, öğrencilerle sohbet edip, tavsiyede bulundu. Öğrencilere iyi sınavlara iyi hazırlanmaları için ödül koyduklarını belirten Özyavuz, "Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onlar için yapılan hiçbir yatırım boş değildir. En güzel geri dönüş eğitime yapılan yatırımla mümkündür. Bizde belediyeler olarak bu yatırımda elimizden geldiğince gayretli olmaya çalışıyoruz. Dedi.

Dağıtım yapılan Harran İMKB ANADOLU LİSESİ müdürü İsmail Akay yaptığı açıklamada, Harran belediye başkanımız sayın Mehmet Özyavuz’a çocuklarımıza yapmış olduğu moral ve desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. Dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
lXR8seYPd2
24.04.2016 18:10
Beth disse:LinaMas que delícia!Esse é exatamente o tipo de restô que eu adoro em Paris!Ótima cozinha, espaço aconchegante e fora do circuito tu­#0stico&Ã823r;Abs.