SON DAKİKA
BAŞKAN DEMİRKOL, ÖĞRENCİLERİN KARNE MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

BAŞKAN DEMİRKOL, ÖĞRENCİLERİN KARNE MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

19 Ocak 2018 - Cuma 15:44
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 2017- 2018 Eğitim- Öğretim Yılının yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne mutluluğuna ortak oldu.

Başkan Fevzi Demirkol, karne gününde Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu öğrencileriyle buluştu. Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural ve Okul Müdürü Mehmet Kaşka tarafından karşılanan Başkan Demirkol, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle görüştü. Başkan Demirkol, karnelerini dağıttığı öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Çocuklarının karne gününde yanlarında olan veliler ile de görüşen Başkan Demirkol, karne dağıtımlarının ardından okuldan ayrıldı.

 

245 BİN KİTAP DAĞITILDI

Eğitime her alanda destek veren Haliliye Belediyesi, Başkan Fevzi Demirkol’un “Geleceğimizin teminatı olan gençlerin eğitimini önemsiyoruz” anlayışıyla bugüne kadar 245 bin 500 kitabın dağıtımını sağladı. 50 bin adet Akıl ve Zeka Oyunları, 93 bin 500 adet Siyer-i Nebi ve 102 bin adet 1915 Çanakkale Savaşı kitaplarını öğrencilere dağıtan Haliliye Belediyesi, eğitime verdiği önemi gün geçtikçe arttırıyor.

 

 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.