SON DAKİKA
Başkan Bayık'tan Engellilere Ziyaret

Başkan Bayık'tan Engellilere Ziyaret

15 Mayıs 2017 - Pazartesi 16:17
Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık engelli vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Engelliler Haftası münasebetiyle Hilvan Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi Sorumlusu ve Bedensel Engelliler Derneği Hilvan Başkanı ve engeli vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

 

Belediye olarak imkanlar dahilinde her türlü desteği sunduklarını ve bundan sonra da aynı şekilde engellilere destek olunacağını ifade eden Bayık, bugüne kadar her koşulda engelli kardeşlerimize destek olmaya çalıştk. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde desteklerimizi sürdüreceğiz dedi.

Yaptığı ziyaretler kapsamında engelli bir anneyi ziyaret edeerek kendisine engelli sandalyesi hediye veren Bayık, 3 çocuk annesi Müzeyyen Gevre'nin isteğini geri çevirmedi. Kira ödeyecek paralarının olmadığını söyleyen engelli anne Müzeyyen Gevre, Hilvan Belediye Başkanı'ndan ev yapmak için arsa isteyince Başkan Bayık, arsa konusunda kendilerine yardımcı olacaklarını belirtti.

Evlerinde ziyaret edilen engelli vatandaşlar, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ın her zaman yanlarında olduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.