SON DAKİKA
“BAŞBAKAN’IN URFA ZİYARETİ”
26 Aralık 2012 - Çarşamba 18:41
Ömer KAPAKLI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hafta sonunu Şanlıurfa da geçirecek. Beraberinde Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Tarım Bakanı Mehdi Eker ,Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın yanı sıra Müsteşarlar, Genel Müdürlerle birlikte….

Çalışma Bakanı Sayın Faruk Çelik adaylığı sırasında “Her ay Şanlıurfa’ya Bakan gelecek” demişti. Ak Parti iktidarında yani 2002 den 12 Haziran 2011' e kadar Şanlıurfa’ya gelen Bakan sayısı ile 12 haziran 2011'den 29 Aralık 2012'yi kıyasladığımızda son 1.5 yılda Urfa’ya gelen Bakan sayısının neredeyse daha fazla olduğunu görüyoruz. Sadece bu durum bile Faruk Çelik’in faktörünü anlatmaya sanırım yeterli bir neden.

Başbakan Erdoğan Cumartesi günü Bakanlarıyla birlikte 11.30 gibi GAP Havaalanında olacak.. Cumartesi günü saat 12'de Abide kavşağının açılışını yapacak..

Urfalılar özellikle Abide'deki açılış da Başbakan'la hasret giderme imkanı bulacak

Cumartesi günü 12’de Abide’de Başbakan halka seslenecek. Urfa’ya yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatacak.

“Ben Urfa’dan memnunum” diyecek...

12 Milletvekilinden 10 Vekili Ak Parti’den Ankara’ya gönderen Urfalılar da “Biz de senden memnunuz” diyecekler.

 

Başbakan Urfa’ya Urfalılara teşekkür edecek. Saat 14’de 13 ilin Ziraat Odası Başkanlarının katılacağı toplantıda Urfa ve Bölge Tarımı tüm ayrıntılarıyla masaya yatırılacak.

Saat 17’de AVM’de Ak Partinin İl Danışma Toplantısına katılacak.  Başbakan Erdoğan 2002’den bu yana ilk kez bir İlde Ak Partinin İl Danışma Meclisine katılmış olacak. Bu durumda başta Bakan Faruk Çelik, Milletvekilleri ve Ak Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez için en büyük onur olacak.

Cumartesi akşamı 20’00 de Hilton otelinde Urfa’daki Kanaat önderleri ve Ak Partililerle yemek de bir araya gelerek genel bir değerlendirme yapacak. Pazar günü Viranşehir ve Ceylanpınar’daki ziyaretlerin ardından Ankara’ya gidecek. Bu ziyaret Ak Parti’nin Başbakan’ın Urfayla kucaklaşması, hasret gidermesi, Urfa çıkarmasıdır.

Ak Partililer sosyal medya’da “BÜYÜK USTA BÜYÜK ŞEHİRDE… ŞANLIURFA BAŞBAKAN’I BEKLİYOR” diyor…

Bu ziyaret elbette Urfa’nın da onuru ve gururudur. Bir zamanlar Gaziantep’de bu tür gelişmelere bakıp üzülür kahrolurduk.

 

Gözün Aydın Urfa…

Artık Büyük Şehirsin…

Her hafta bir Bakan’ın geldiği Büyük Şehirsin.

SON SÖZ

Urfa Başbakanı ,Başbakan Urfa’yı seviyor..

4 yılda 400 projeyi vaat eden ve bu projeleri hayata geçirenler

URFA’YA HOŞ GELDİNİZ..

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
0mGA773C
24.04.2016 22:25
Não esqueça que a Doutrina Social da Igreja também condena o liberalismo econômico, posição defendida pelo PFL(atual DEM que apóia o Serra) e pela dierita brasileira em geral. Ou seja, coidnserando todos os pontos, não tem nenhum candidato alinhado totalmente ao pensamento da Igreja.
meltem
08.01.2013 20:14
Urfanin büyükşehir olması hiçbrseyı ifade etmez zihniyet büyümedikçe herşeyden önce tefecileri temizlesinler esnaf ticaret yapmıyor tefeci cinayetlerinin en çok olduğu il
celal
03.01.2013 15:36
Hasan Günbeği efendi ne demiştin? birdaha yazarmısın lütfen,
ali genç
27.12.2012 15:39
sayın kapaklı 400 projeden hangisini yapıldığını söylerseniz bizde öğreniriz
dragon
27.12.2012 15:28
sayın kapaklı hiç başınıza geldimi bilmiyorum ama benim başıma geldi acil ameliyata giren akrabama kan gerekti kan bankasına gittim urfa'da kan bankası yok burası şube ve isterseniz antepten isteriz 48 saat içinde gelir dediler kapı kapı kan aradık zor bela bulduk acaba gelen büyüklerimize siz büyüklerimiz dile getirebilirmi lütfen urfalılar için kan olun şimdiden allah razı olsun.
HASAN GÜNBEĞİ
27.12.2012 12:27
AK PARTİDEN : FAKIBABA buyuksehır beledıye baskan ADAYI. NİHAT ÇİFTÇİ karakopru beledıye baskan ADAYI... bu hafta sonu basbakanın gelısı ıle katılım da olacak bılgınız olsun.. 6 ay once bunu soylemısstım ve yorumlarımda da gorebılırısınız
Yazarın Diğer Yazıları