SON DAKİKA
BAHÇELİ ŞANLIURFA'DA

BAHÇELİ ŞANLIURFA'DA

27 Mart 2010 - Cumartesi 00:30
MHP LİDERİ BAHÇELİ ÖNCE MUZAFFER ÇAKMAKLININ KÖYÜNE GİDEREK BURADA ONURUNA VERİLEN YEMEĞE KATILDI ARDINDAN DEDEMAN OTELİNE GELDİ.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Şanlıurfa'ya geldi.Yarın yapılacak olan MHP Kongresi öncesi Başta Bahçeli olmak üzere MHP'nin tüm kurmayları kampa girdi.MHP'nin Şanlıurfa mitingi öncesi tüm otellerde konaklama sıkıntısı yaşanıyor.

MHP'nin  yarın düzenleyeceği'Bin yıllık kardeşliği yaşa yaşat' mitingi öncesi  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bu akşam  Memleketi Şanlıurfa'ya geldi.

Şanlıurfa Mitingine çok büyük önem veren MHP Kurmayları başta olmak üzere, tüm MHP Milletvekilleri, çevre İllerin Belediye Başkanları, Teşkilat yöneticilerinin de aralarında bulunduğu MHP'liler  Şanlıurfa'ya geldiler.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli memleketi Şanlıurfa'ya bugün karayolu ile geldi. Merkeze Bağlı Çakmak köyüne geçen Bahçeli burada Partisinin Genel Sekreter Yardımcısı ve Eski Milletvekili Muzaffer Çakmaklı'nın Onuruna vermiş olduğu yemeğe katıldı. Parti yöneticileri ile miting öncesi son değerlendirmeyi yapan Bahçeli yemekten sonra konaklayacağı Dedeman oteline geldi. MHP Lideri  Bahçeli'yi karşılayanlar arasında  Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, eski MHP İl Başkanı Feridun Öncel ve çok sayıda partili yer aldı.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.