SON DAKİKA
AYRAN KAPAĞINDAN DEFİLE YAPACAK

AYRAN KAPAĞINDAN DEFİLE YAPACAK

01 Ekim 2010 - Cuma 13:36
Şanlıurfa da Çoban Stilist Mustafa Şahin bir defile yapmak için hazırlanıyor.

Şanlıurfa da 15 Ekim 2010 tarihinde Çoban Stilist olarak da bilinen Mustafa Şahin bir defile hazırlıyor. Yaklaşık 8 sene önce yaptığı çizimler tesadüfen bir yerel muhabirin eline geçince tüm medya ve moda dünyası tarafından keşfedilen Mustafa Şahin şimdi de bambaşka ve denenmemiş tasarımlar içeren bir defileye hazırlanıyor.

15 Ekimde Genç Ayran firmasının tanıtımı için düzenlenecek defilede Şahin firmaya ait ayran kutularından birçok elbise hatta kaftanlar bile tasarlamış. Defileye Türk moda dünyasından ünlü isimler Ebru Destan, Tuğba Altıntop, Simge Tertemiz, Yeliz Öney ve Elif Ece Uzun dahil olmak üzere 10 manken katılacak.

Şanlıurfa’yı çok sevdiğini defalarca tekrarlayan Mustafa Şahin, “Amacım Şanlıurfa’ya olan sevgimden dolayı bu şehri tanıtmak. Bu şehirde üretim yapan bir ayran firması ile yaptığımız tanıtım anlaşması kapsamında onların ürettiği ayran kutuları ile tasarımlar yaptım. Bu tasarımlar ile bir defile birde özel çekim geçekleştireceğiz. Defilelerimiz Şanlıurfa da başlayarak Gaziantep ve Diyarbakır da devam edecek. Bildiğiniz gibi moda ve tasarım farklılığı gerektirir. Bende ayran kutularından tasarımlar yaptım. Zaten bir buçuk ay kadar öncesinde Siverekte'ydim. Tekrar söylemem gerekirse Şanlıurfa’yı renkleri ve kültürü ile çok seviyorum. “ dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.