SON DAKİKA
Akıl Ailesi’nin Mutlu Günü

Akıl Ailesi’nin Mutlu Günü

21 Ekim 2018 - Pazar 21:23
Şanlıurfa'da gerçekleştirilen Karakeçili ailesine mensup çiftçi Halil Akıl ile Ayşenur Köseoğlu’nun düğününde Türk lirası ve dolarlar havada uçuştu.

Şanlıurfa'da gerçekleştirilen Karakeçili ailesine mensup çiftçi Halil Akıl ile Ayşenur Köseoğlu’nun düğününde Türk lirası ve dolarlar havada uçuştu. Davetliler geline yaklaşık 2 kilo altına taktı.

Şanlıurfa'nın tanınan ailelerinden Karakeçililere mensup işadamı Mehmet Emir Akıl’ın oğlu ve İş Adamı Menderse Akıl’ın Yegeni Halil Akıl ile Ayşenur Köseoğlu düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

Bir otelin salonunda yapılan ve yaklaşık 2 bin davetlinin katıldığı düğünde ünlü sanatçı Şahap Akagün Ceylan Koynat ve Hüseyin Karabulut’un seslendirdiği Türkçe ve Kürtçe şarkılar eşliğinde eğlenen davetliler, çiftin sahneye çıkmasıyla Türk lirası ve dolar atma yarışına girdi. Havaya saçılan banknotları toplamak için çocuklar ve görevliler ise birbiriyle yarıştı.

Düğüne katılan aşiret üyesi kadınlar, bol takılı ve yöresel kıyafetleriyle göz kamaştırırken, erkeklerin ise davul zurna eşliğinde oynadıkları halaylar, düğüne renk kattı.

Yöresel yemeklerin ikram edildiği düğünün sonunda davetliler geline yaklaşık 2 kilo ağırlandığında altın taktı.

Damadın amcası iş adamı Menderes Akıl, yaptığı açıklamada başta akrabaları ve Şanlıurfa protokolü olmak üzere düğüne katılan herkese teşekkür etti.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.