SON DAKİKA
AKÇAKALE BELEDİYE BAŞKANI ABDÜLHAKİM AYHAN'IN ‘YENİ YIL’ MESAJI…

AKÇAKALE BELEDİYE BAŞKANI ABDÜLHAKİM AYHAN'IN ‘YENİ YIL’ MESAJI…

31 Aralık 2015 - Perşembe 12:58
AKÇAKALE Belediye başkanı Abdülhakim AYHAN yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Ayhan yayınladığı mesajda;  Geçmişte yaşanan olumsuzlukların yeniden yaşanmayacağı, mutlulukların ise artarak bizleri kucaklayacağı günlerin umudu olan yeni yılı, tüm insanlık için güzellikler getirmesi dileğiyle karşılıyoruz.

Yeni bir yılın başlangıcında, geçen yılın değerlendirmesini yapmak, gelecek beklentilerimizin doğru şekillenmesinde büyük önem taşıyor. Yeni dönemin bir buçuk yıllık zaman dilimini belediye hizmetleri açısından ele aldığımızda verimli bir dönem yaşadığımız görülecektir. Bu süreçte Büyükşehir yasasıyla ortaya çıkan ekonomik ve siyasi güçlüklere karşın halkımıza ve Akçakale’mize hizmetlerimizi sürdürdük.

Değerli Akçakaleliler, Akçakale Belediyesi olarak ekiplerimizle, başta ana arterlerimiz olmak üzere Akçakale’nın ihtiyaç duyduğu yeni yolları oluşturarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Bu çalışmalar aynı zamanda Mahalle statüsüne dönüşen Köylerimiz dede devam etmektedir. Kentimizin birçok noktasında ve yeni mahallelerimizde Yeni çocuk parkları ve spor alanları oluşturuyoruz. Yine bu süreçte ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızı sosyal yardımlarımızla buluşturduk. Bizlere gelen tüm talepleri dikkate alarak Engelli vatandaşlarımız için çok sayıda akülü araç hediye ettik. Başta Okullarımız olmak üzere Camilerimiz ve Sağlık Kurumlarımıza birçok konuda destek verdik. Sizlerin bize güveniniz ve desteğiniz sürdüğü sürece, Akçakale için çok daha güzel hizmetlerin mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2016 yılının Akçakale, ülkemiz ve tüm insanlık için umut, huzur, dostluk ve barış getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlar, tüm hemşerilerime en içten sevgi ve saygılarımı sunarım. Dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.