SON DAKİKA
AK Parti Hükümeti İle Dezavantajlı Bireyler Sosyal Hayata Adapte Oldu

AK Parti Hükümeti İle Dezavantajlı Bireyler Sosyal Hayata Adapte Oldu

19 Haziran 2018 - Salı 13:55
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan seçim çalışmalarına devam ediyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Eyyübiye ilçesinde açtığı Şanlıurfa Özel Huzur Engelli Bakım Merkezi’nin açılışına katılan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Halil Özcan, " Önceleri kaderlerine terk edilen dezavantajlı bireyler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının kurulması ile sosyal hayata adapte edilmesi yönünde çok büyük bir emek ve çaba sarf edildi" dedi.

 

AK Parti Hükümeti'nin yaptığı çalışmalar ile Dezavantajlı Bireylerin Sosyal Hayata Adapte Olduğunu belirten AK Aday Halil Özcan,  "Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı biliyorsunuz ki AK Parti hükümeti tarafından kurulmuştur, öncesinde engelli bireylerimiz, yaşlılarımız, yetimlerimizin yanında şehit ve gazilerimizin aileleri de kaderleri baş başa kalırdı ancak AK Partimizin hükümeti devralması ile özellikle dezavantajlı vatandaşlarımıza yönelik Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını kurdu. Önceleri kaderlerine terk edilen dezavantajlı bireyler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının kurulması ile sosyal hayata adapte edilmesi yönünde çok büyük bir emek ve çaba sarf edildi ve bunda da ciddi başarılar elde dildi. Tüm bunların yanında AK Parti hükümetimizin evde yaşayan dezavantajları bireylere yönelik de ciddi yardımları ve yatırımları olmuştur ve şuan yapılan çalışmalar ile Allah şükür çok iyi noktada yer alıyoruz" şeklinde konuştu.

 

Şanlıurfa Özel Huzur Engelli Bakım Merkezi’nin Eyyübiye ilçesinde gerçekleştirdiği açılışa, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Aile ve Sosyal Politikalar il müdürü Hasan bilici ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.