SON DAKİKA
AK Parti Hilvan Kadın Kolları Kongresi

AK Parti Hilvan Kadın Kolları Kongresi

07 Nisan 2018 - Cumartesi 16:44
Hilvan'da, AK Parti 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi gerçekleştirildi.Tek liste gidilen kongrede Hacire Toprak yeniden Kadın Kolları Başkanlığına geti

Hilvan Belediyesi konferans salonunda yapılan kongreye, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, İlçe Başkanı Mustafa Cidir, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, Faruk Bayuk, Bahattin Yıldız, İbrahim Kaymaz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi, Hilvan AK Parti Eski Başkanı Hanif Düzme, Eski Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Hilvan'da kadınların güçlenip gelişmesine yönelik yapılan çalışmaları değerlendiren Hilvan belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, belediye olarak yaptığımız tüm çalışmalarda kadınları göz önünde bulundurup çalışmalara ortak ettik. Gerek sosyal ve gerek ekonomik hayatta söz sahibi olmaları için el ele verip birlikte çok daha çalışacağız. Demokrasimizin kahramanları ve Türkiye'nin gücü olan kadınlarımızın örgütlenmesi, vatana millete faydalı ve katılımcı olmaları için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile bugün yapılan kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni eder, yeni yönetime başarılar dilerim dedi.

Yorumunuz
Ä°sminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.