SON DAKİKA
“ADAY ADAYI BEREKETİ..”
06 Mart 2011 - Pazar 20:45
Faruk BAYUK

Yaklaşan Genel Seçimler Öncesinde Şanlıurfa’mızda çok ilginç gelişmeler oluyor.Türkiye’nin belki en çok aday adayı olan ili Şanlıurfa’mız, buda gösteriyor ki artık bu şehir için hizmet etmek isteyen çok ama çok gönüllü ve fedakar insan var.

İnanın bu beni çok ama çok mutlu etti eğer bu aday adayı bolluğu ve bereketi hizmet babında gerçeğe dönüşürse bence uzun yıllardır hep örnek aldığımız yanı başımızdaki Gaziantep’i bence çok kısa zamanda sollarız ve artık onlar bizi örnek alır çünkü bu kadar fedakar aday adayımız varken ve çok önemli projeleri ve  hedefleri kendilerine örnek almışken galiba bu sefer Şanlıurfa’mız makus talihini yenecek. Fabrikalar,  yeni iş alanları yıllardır ihmal edilen sanayimiz bu sefer kabuğunu yırtacak gibi görünüyor.

Ne dersiniz doğrumu düşünüyorum yanlışmı  acaba, çünkü her gün maşallah aday adayı bereketi çığ gibi artıyor.Bu durumda beni bayağı heyecanlandırıyor.Yukarıda dediğim gibi bu seçimlerde artık kabuğumuzu yırtıp Türkiye’ye Dünyaya açılacağız ihracat rekoru kıracağız yıllardır turist turist diye tarihimizi tanıtmaya çalışırken artık Urfa’mız yerli ve yabancı turistten geçilmeyecek,Otellerimizde  yer kalmayacak bu kadar hizmet gönüllüsü insan varken bence bunlara az bile,Acaba benim düşündüklerime siz ne dersiniz doğrumu yanlışmı..?

Bu hafta daha yoğun geçeceğe benziyor çünkü seçim takvimi işlemeye başladı hafta sonunda istifa etmesi gereken kamu kurumlarındaki memurlar için süre doluyor ayrıca il genel meclis üyelerinde, belediye meclis üyelerinde aday adaylık için istifa etmeleri için süre dolmuş olacak yani Şanlıurfa bu hafta yeni aday adaylarıyla tanışmış olacak, ne diyelim haydi hayırlısı 

Yeni bir yazıda tekrar buluşmak üzere hoşçakalın

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
ömer altundag
18.03.2011 00:55
Allah aşkına bunların kaçı hizmet için geliyor. herkes neyin ne olduğunu bilmiyor mu.. kimi kandırmaya çalışıyoruz.
erdal karkın
10.03.2011 00:20
yorumumu okurmusunuz okumazmısınız bilmem ama belki bir okuyan çıkar gerşekten urfamızda vekil bereketi var her akşam üç beş vekil adayı ekranlarda ama ne türkiyenini gündemini nede urfanın gereçek gündemi sayın vekillerimizin proğramlarında hani diyorum biraz ekranlarda gerçek gündeme çekemez misiniz acaba?
mehmet resat kaya
09.03.2011 21:41
önceliklen güneydogu medya grubunun sevgili yöneticilerini icten dileklerimlen selamliyorum...? ben almanyadan sizin haberlerinizi ve köse yazarlarini ve yayin akisini takipeden bir eski personelinizim.tüm eski ve yeni is arkadaslarimin calisma hayatinda basarilarini icten dilerim,ve hic unutamadigim ve ekmegini cok yedigim faruk abiminde omübarek ellerinden öperim.nerde olursam olayim herzaman senin emrindeyim. ömer bey.m.ali.bey.faruk bey.a.kilic bey edip.adem.sabri m.yalvac.herkese selam.
emray
07.03.2011 10:49
evet faruk bey ben bir urfalı olarak hayatımda bu kadar çok urfa sevdalısını urfayı seveni bir arada görmemiştim.ama nedense hep bu sevdalar seçim zamanları ortaya çıkıyor bende size soruyorum neden acaba.madem bu kadar sevdalılar bu sevdalıların urfanın faydası ve kalkınması için ne yaptıklarını merak ediyorum.yapacağım kelimesine artık doyduk.
Yazarın Diğer Yazıları