SON DAKİKA
5 kırsal mahallede yol çalışmalarına başlandı

5 kırsal mahallede yol çalışmalarına başlandı

17 Mayıs 2017 - Çarşamba 16:06
Siverek Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri 5 kırsal mahallede mahalle içi stabilize yol ve kalker malzemeyle yol yapımına başladı.

Kırsal alanlarda bulunan Kepece, Yaygılı, Bozkuyu, Gözgen ve Kabık mahallelerinde 5 ekiple mahalle içi sokaklarda stabilize yol ve Kalker malzemeyle yol çalışmaları sürdürülüyor.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül, kırsal mahallerde başlatılan yol çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti.’’ Daha önce belirttiğimiz gibi 2017 yılında bir çok kırsal mahallemizin yol sorunlarını elimizden geldiğince program dahilinde hizmet görmeyen mahallerimize hizmet götürüyoruz. Şuan 5 kırsal mahallemizde 5 ekiple mahalle içi yol yapım çalışmalarına başladık. Çalışmaların en kısa sürede bitirilerek mahalle sakinlerinin hizmetine sunacağız. Kırsal alanda hayvancılıkla geçimini sürdüren vatandaşlarımız çalışmaların tamamlanmasıyla yazın tozdan kışında çamurdan kurtulacaktır.’’dedi.

 

Mahalle sakinleri ilk defa mahallelerine hizmet geldiğini aktararak başlanılan yol çalışmalarından dolayı belediye Başkanı ve ekibine teşekkür ettiler.

 

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.