SON DAKİKA
 ÇİFTÇİ, 2010 YILI FAALİYETLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

ÇİFTÇİ, 2010 YILI FAALİYETLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

14 Şubat 2011 - Pazartesi 17:29
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI NİHAT ÇİFTÇİ, 2010 YILI FAALİYETLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Şanlıurfa'nın Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, düzenlediği basın toplantısında 2010 yılında yapılan belediye hizmetlerini anlattı.
Karaköprü belediyesi hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştirilen basın toplantısına Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, başkan yardımcıları Ömer Göçebeler, Tahir Kalkan ve Birim amirleri ile çok sayıda basın mensubu katıldı. Düzenlenen basın toplantısında başkan Çiftçi, yapılan tüm hizmetlerin bir ekip ruhu içersinde tüm personelle canla başla çalışarak Karaköprü halkına modern ve yaşanılabilir bir kent yaratmak için yaptıklarını ve daha da çok çalışarak yapacaklarını dile getirdi. Çiftçi,
yapılan basın toplantısında ekrana verilen sunumla beraber kendisi bizzat anlattı ve basını bilgilendirdi. Yapılan açıklamada bir 1 yılda 14 adet park, 11 bin 300 ton asfalt serimi, 9 bin 100 metre kanalizasyon ve yağmursuyu şebekesi döşemesi gibi büyük çalışmalar anlatıldı.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Şanlıurfa /// Karaköprü /// Den ///
16.02.2011 13:26
Hakan bal Kardeşime sesleniyorum ben karaköprülü olarak Karaköprü belediye hizmetlerinden hiç memnun degilim derlerya gelen gideni aratır o misali Karaköprüde yol sorunu varmı var Ulaşım sorunu varmı var Elektirik Sorunu varmı var alyapı sorunu varmı var Deha ne kaldı... tedaş alanı dışında olabilir ama sonuçta karaköprünün belediye başkanı kendisi halletmesi gerek
hakan bal
15.02.2011 09:35
başkan gayret ediyor ancak belediye demek mühendis mimar demek bu sınıf elemanı yok. bunlar olmadan mühendislik hizmetleri ustaların kabiliyeti kadar olur ucuz belediyecilik olmaz maaşı bol emeği fazla olursa kalıcı güvenli kaliteli belediye olur artık gün bu gün..